رزرو آنلاین هتل در سراسر دنیا

کاربر گرامی :

رزرو هتل و صدور و دریافت واچر به صورت آنی و آنلاین بوده و نیازی به تایید توسط آژانس و پیگیری از سوی شما کاربر گرامی را ندارد.

سفری شیرین با قصر شیرین
به راهنمایی نیاز دارید؟

باعث افتخار ماست که در خدمت شما باشیم. تیم حرفه ای ما آماده پاسخگویی به شما می باشد.

021 - 83349999

مزایای سامانه فروش آنلاین

هتل و پرواز

میتوانید کلیه اطلاعات مربوط به آخرین قیمت هتل ها و پرواز های روز را به صورت آنلاین با تغییرات لحظه ای داشته باشید.

قیمت های مناسب

از آنجا که رضایت مشتریان در راس اهداف این مجموعه قرار دارد ،برآنیم که تا حد ممکن سطح قیمت ها را هم مرز با قیمت های مورد نظر مشتریان ارائه کنیم.

پشتیبانی مناسب

سامانه فروش راه اندازی شده در جهت بهبود خدمات و حذف محدودیت های مکانی و زمانی و انجام تعهدات و کسب رضایتمندی مشتریان بنا شده است.


با ورود به سامانه رزرو آنلاین هتل با امکان خرید از 200 هزار هتل در سراسر دنیا میتوانید کلیه اطلاعات مربوط به آخرین قیمت هتل ها را به صورت آنلاین در اختیار داشته باشید. از سوی دیگر اطلاعات کامل در مورد موقعیت هتل و دسترسی منطقه ای ، نظرات کاربران در مورد خدمات و امکانات هتل در اختیار شماست .
سامانه فروش راه اندازی شده در جهت بهبود خدمات و حذف محدودیت های مکانی و زمانی و انجام تعهدات و کسب رضایتمندی مشتریان بنا شده است از آنجا که رضایت مشتریان در راس اهداف این مجموعه قرار دارد ،برآنیم که تا حد ممکن سطح قیمت ها را هم مرز با قیمت های مورد نظر مشتریان ارائه کنیم .
از سوی دیگر محدودیت های مربوط به پرداخت هزینه اقامت در هتل در این سیستم حل شده است و شما میتوانید از طریق کارت های شتاب ،هزینه اقامت در هتل را به صورت ریالی پرداخت کنید و همان لحظه واچر هتل را دریافت نمایید .